phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Annopolu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Annopolu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co gwarantuje na przykład niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie sprawdzonych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Annopol oraz całym kraju, gwarantując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie z zakupem odpowiedniego pelletu. Obecnie ten materiał zdobywa coraz większe uznanie przez parę podstawowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane szczególnie wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby kupione materiały cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem możemy ochronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obecne wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Annopolu realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią używania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. W trakcie wyboru produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakup sprostał wszystkim wymaganiom. Należy także stawiać na produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą opału, co zapewnia, że jego wybór stanowi doskonałą inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła podczas spalania, które w równy sposób rozprowadza się po budynku. Kupujących w Annopolu gorąco zachęcamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet charakteryzuje się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne, jako że jest to opał wytwarzany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Annopol oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Annopol

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny to zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów przemysłowych, gdyż jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do