phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ząbkach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ząbkach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się użyciem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych sprzedawców trociny, przez co jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Ząbkach oraz całej Polsce, utrzymując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem solidnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Jedynie w ten sposób możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne regulacje, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Ząbki prowadzimy już od dawna – zapraszamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością i ekologią używania, a także różnorodnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak też obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także stawiać na materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury w trakcie spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Klientów w Ząbkach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych klientów. Opał cechuje się świetną wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na naturę, jako że to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne zasady kooperacji, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Ząbkach oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ząbki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi świetny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania budynków prywatnych i budynków biznesowych, jako że to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do