phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Chojnicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Chojnicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co zapewnia między innymi niewielką spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych dostawców trociny, wskutek czego mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Chojnice oraz wielu regionach kraju, zapewniając jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność z paru podstawowych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by kupione materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko w ten sposób mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Chojnicach realizujemy już od dawna – zapraszamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią używania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i obiektów firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakup spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto również kupować produkty z odpowiednimi oznaczeniami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co gwarantuje, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Chojnicach gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał wyróżnia się świetną wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie dla środowiska naturalnego, gdyż jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki partnerstwa, jak też korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Chojnicach oraz na terenie całego kraju – już teraz zachęcamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Chojnice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to idealny wybór. Może być zastosowany do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, ponieważ to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki współpracy. Spore doświadczenie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do