phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Józefowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Józefowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym produktu stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co zapewnia między innymi niską podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, dzięki czemu mamy pewność w kwestii jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Józefowie oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie ze względu na kilka podstawowych powodów. Jednym z nich jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy także nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Józefów (mazowieckie) realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które cały czas wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego rodzaju opał wyróżnia się ekonomią oraz ekologią używania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru materiału należy sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności stawiać na materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą opału, co powoduje, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje odpowiednią ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Józefowie serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co gwarantuje, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla otoczenia, jako że to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne warunki współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Józefów (mazowieckie) oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Józefów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz budynków firmowych, jako że jest to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do