phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Szczawnicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Szczawnicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie materiałów wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych dostawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Szczawnicy oraz całej Polsce, zapewniając jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz sprawdzone metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych to jedno z kluczowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem najlepszego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność z paru kluczowych czynników. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie wśród osób koncentrujących się na minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można również nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Szczawnica prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia opału i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz uznaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego typu opał wyróżnia się ekonomią i ekologią spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie opału należy przeczytać opinie o pellecie, aby towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by w szczególności kupować produkty certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi świetną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury na etapie spalania, które równo rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Szczawnicy serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Pellet odznacza się świetną wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na otoczenie, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady współpracy, a przy tym optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Szczawnica oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Szczawnica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet drzewny to doskonały wybór. Może być użyty do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, gdyż to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do