phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ujeździe.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ujeździe i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom dotyczącym jakości nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co oznacza na przykład minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Ujeździe oraz całym kraju, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne naturze oraz bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem właściwego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na kilka podstawowych powodów. Jednym z nich jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, również sieciowego, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby kupione materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się rdzy lub uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Ujazd prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju opał wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas używania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed wyborem pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy także stawiać na produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą produktu, co zapewnia, że jego zakup stanowi świetną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Ujeździe serdecznie zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał odznacza się wysoką kalorycznością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Należy też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, gdyż jest to opał produkowany z trocin drewna iglastego i ścinek z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady współpracy, a także niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Ujazd oraz w całej Polsce, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ujazd

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet workowany to idealny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych oraz obiektów firmowych, ponieważ jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do