phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Koprzywnicy.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Koprzywnicy i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się korzystaniem z wyłącznie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co oznacza na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych dostawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy tego materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Koprzywnicy oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy stosowania pelletu

Przyjazne środowisku i sprawdzone ogrzewanie domu czy firmy stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się na przykład z szukaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały charakteryzowały się wysoką jakością. Wyłącznie w ten sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Koprzywnica realizujemy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia produktu oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najistotniejsze przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie spalania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto także wybierać produkty z odpowiednimi oznaczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością produktu, co gwarantuje, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury w trakcie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Koprzywnicy gorąco zapraszamy do kupna produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia współczesnych nabywców. Paliwo odznacza się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, jako że to materiał opałowy produkowany z trocin drewna iglastego oraz ścinek z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Koprzywnicy oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Koprzywnica

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet workowany stanowi świetny wybór. Można go użyć do ogrzewania pomieszczeń prywatnych i budynków firmowych, ponieważ to paliwo o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do