phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wyszogrodzie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wyszogrodzie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, dokładnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem wyłącznie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Wyszogród oraz całej Polsce, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie lokali domowych lub firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się na przykład ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie ten materiał opałowy zdobywa na coraz większym uznaniu przez parę podstawowych powodów. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, dlatego jest pożądane szczególnie w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, co podkreśla objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Wyszogrodzie realizujemy już od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki opał charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem pelletu należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto w szczególności stawiać na produkty z właściwymi certyfikatami, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą jakością produktu, co powoduje, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Wyszogrodzie serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Pellet odznacza się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na przyrodę, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować korzystne warunki współpracy, a także optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Wyszogrodzie oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wyszogród

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet workowany to doskonały wybór. Może być zastosowany do ogrzewania gospodarstw domowych i budynków biznesowych, gdyż to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do