phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Skokach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Skokach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym kontrolom i weryfikacjom jakościowym ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z jedynie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład minimalną spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych dostawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości tego materiału. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Skoki oraz całym kraju, dbając o jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne ogrzewanie domu bądź przedsiębiorstwa stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na czas zimy, który kojarzy się na przykład z zakupem wydajnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę istotnych powodów. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest cenione w szczególności wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy usterki. Sprzedawany przez naszą firmę workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące normy jakościowe, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Skoki prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska w trakcie używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy także wykorzystywać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z dobrą klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje odpowiednią ilość ciepła na etapie spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Klientów w Skokach gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał cechuje się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na otoczenie, gdyż to materiał opałowy produkowany z strużyn drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady partnerstwa, jak również niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Skoki oraz w całej Polsce – już dziś zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Skoki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, jako że to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do