phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Węglińcu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Węglińcu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się najlepszymi właściwościami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi minerałami, co zapewnia między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Węglińcu oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz bezpieczne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych to jedno z podstawowych zadań na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z poszukiwaniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę kluczowych powodów. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Tylko takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można także nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Węglińcu realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia opału i do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością i uznaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na to, że tego rodzaju opał charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności kupować materiały z właściwymi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła na etapie spalania, które równo rozprowadza się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Węglińcu serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał cechuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, jako że to opał produkowany z trocin drewna iglastego i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki kooperacji, a przy tym korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Węglińcu oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Węgliniec

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie budynków prywatnych i obiektów firmowych, gdyż to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do