phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Łazach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Łazach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem tylko trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej jakości wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Łazy oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Przyjazne środowisku i bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu lub innego budynku stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych powodów. Pierwszym jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem w stosunku do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane w szczególności wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Jedynie tak możemy ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie aktualne regulacje, co udowadnia objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Łazy prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które stale się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas użytkowania, jak też dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy również kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury w trakcie spalania, które w równy sposób rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Łazach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy odznacza się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto również wskazać, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu dla natury, jako że jest to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego lub wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe zasady partnerstwa, a przy tym optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Łazy oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Łazy

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny stanowi doskonały wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i budynków biznesowych, jako że to paliwo o szerokim zastosowaniu. W roli wiodącego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do