phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Radłowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Radłowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom i audytom dotyczącym jakości ciągle kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych sprzedawców trociny, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej klasy tego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Radłowie oraz całym kraju, dbając o jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne i niezawodne metody ogrzewania pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z głównych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie z zakupem solidnego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się wysoką jakością. Wyłącznie tak mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub uszkodzenia. Sprzedawany przez naszą firmę TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, co udowadnia przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy jednocześnie nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Radłów prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się niskim kosztem i ekologią użytkowania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy także wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest niezawodne i zapewnia pożądaną produkcję temperatury w trakcie spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Radłowie serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Pellet odznacza się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest także wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, jako że jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady partnerstwa, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Radłów oraz na terenie całej Polski – już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Radłów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszej ofercie pellet drzewny to zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do