phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Okonku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Okonku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który potwierdza wyższość sprzedawanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i audytom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych dostawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni najwyższej możliwej jakości używanego przez nas materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w Okonku oraz całym kraju, zapewniając jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne środowisku oraz niezawodne metody ogrzewania mieszkania lub innego budynku to jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się szczególnie z szukaniem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę ważnych powodów. Jednym z nich jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane w szczególności w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione materiały charakteryzowały się wysoką jakością. Tylko tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Okonek prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna opału i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zapotrzebowaniem, które nieustannie wzrasta. Nie jest to zaskoczenie, ze względu na to, że tego typu materiał opałowy odznacza się opłacalnością i ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto również kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co zapewnia, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia pożądaną ilość temperatury podczas spalania, które w równomierny sposób rozprowadza się po budynku. Kupujących w Okonku gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Opał wyróżnia się świetną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Konieczne jest też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, jako że jest to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego lub wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne warunki współpracy, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Okonek oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Okonek

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet opałowy stanowi idealny wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, ponieważ to opał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do