phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kazimierzu Dolnym.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kazimierzu Dolnym i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik sprzedawanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz audytom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem tylko trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub innymi minerałami, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zaufanych dostawców trociny, wskutek czego jesteśmy pewni doskonałej jakości tego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Kazimierz Dolny oraz całym kraju, dbając o jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne ogrzewanie lokali mieszkalnych czy firmowych to jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał zdobywa coraz większą popularność z kilku istotnych czynników. Pierwszym jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi sposobami, a nawet sieciowego, przez co jest cenione w szczególności w przypadku osób skupiających się na minimalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednią specyfikacją. Tylko w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Kazimierz Dolny prowadzimy już od dawna – zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki opał wyróżnia się ekonomią i ekologią wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak też budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 trafiającego do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by produkt spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim stawiać na produkty z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi trafioną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Kazimierzu Dolnym gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał opałowy charakteryzuje się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest także powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na naturę, jako że jest to opał produkowany z strużyn drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne warunki kooperacji, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Kazimierz Dolny oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kazimierz Dolny

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny to idealny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania ciepła na terenie domów, mieszkań oraz budynków firmowych, ponieważ jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Długotrwałe doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do