phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Leżajsku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Leżajsku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik, który podkreśla przewagę oferowanego przez nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom i audytom dotyczącym jakości ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem jedynie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład minimalną podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych dostawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Leżajsk oraz całym kraju, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych czy firmowych stanowi jedno z podstawowych zagadnień na okres zimy, który wiąże się szczególnie z szukaniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to zyskuje coraz większe uznanie z paru istotnych czynników. Pierwszym jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w odniesieniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, dlatego jest cenione szczególnie wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji czy awarii. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Leżajsku prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna produktu oraz do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz uznaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki opał charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do otoczenia, którą można przyrównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Warto pamiętać, by przede wszystkim stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury w trakcie spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Leżajsku gorąco zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał cechuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla natury, jako że to opał produkowany z trocin drzew iglastych lub ścinek z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zaoferować świetne zasady kooperacji, a przy tym przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Leżajsku oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Leżajsk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nasz sklep pellet drzewny to zawsze udany wybór. Można go zastosować do zapewniania pożądanej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych oraz obiektów biznesowych, gdyż to materiał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Ogromne działanie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do