phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Zwoleniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Zwoleniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha dostępnego u nas pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z tylko materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych sprzedawców drewna, dzięki czemu mamy pewność w kwestii doskonałej jakości tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Zwoleniu oraz całym kraju, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych czy firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, także sieciowego, ze względu na to jest pożądane zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo charakteryzowało się doskonałą jakością. Jedynie w taki sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy uszkodzenia. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, co udowadnia przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Zwoleniu prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki są najważniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zainteresowaniem, które nieustannie rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego rodzaju opał charakteryzuje się opłacalnością i ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą możemy przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by zakup spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Należy również stawiać na produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością materiału opałowego, co sprawia, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła podczas spalania, które równomiernie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych w Zwoleniu serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych nabywców. Materiał opałowy odznacza się świetną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na przyrodę, gdyż jest to materiał produkowany z trocin drzew iglastych oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady współpracy, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Zwoleń oraz w całym kraju – już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Zwoleń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi idealny wybór. Można go zastosować do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie domów, mieszkań i obiektów firmowych, jako że to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do