phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krynicy-Zdroju.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krynicy-Zdroju i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym kontrolom i audytom jakościowym ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu drzewnego, sumiennie dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się zastosowaniem wyłącznie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi minerałami, co oznacza między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co mamy gwarancję co do doskonałej jakości tego materiału. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Krynica-Zdrój oraz całym kraju, utrzymując jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone metody ogrzewania mieszkania bądź firmy stanowi jedno z najistotniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się między innymi z szukaniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większej popularności przez kilka istotnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacznie mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, co sprawia, że jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób oczekujących optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji lub awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Krynica-Zdrój prowadzimy już od wielu lat – zapraszamy do kupna materiału opałowego i do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że tego rodzaju opał charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią użytkowania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim stawiać na produkty z odpowiednimi oznaczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co sprawia, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Warto także nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Krynicy-Zdroju serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo odznacza się wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Należy także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na środowisko naturalne, jako że jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady kooperacji, a jednocześnie atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Krynicy-Zdroju oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Krynica-Zdrój

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet workowany to świetny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów biznesowych, gdyż to materiał o różnorodnym zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Długotrwałe działanie w branży pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do