phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Obrzycku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Obrzycku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki systematycznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co gwarantuje między innymi niską podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych sprzedawców drewna, przez co mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy tego surowca. Od dawna prowadzimy sprzedaż pelletu w Obrzycku oraz całym kraju, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zakupu oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne naturze i sprawdzone metody ogrzewania mieszkania lub innego budynku stanowi jedno z głównych zadań na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez kilka podstawowych czynników. Jednym z nich jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania innymi metodami, a nawet z sieci ciepłowniczej, przez co jest cenione szczególnie w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednią specyfikacją. Tylko w ten sposób można ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub awarii. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Obrzycko prowadzimy już od wielu lat – zachęcamy do zakupu produktu oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz uznaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, ze względu na to, że taki materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie wykorzystania, jak również dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru materiału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy również wykorzystywać produkty z odpowiednimi atestami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością opału, co powoduje, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Należy także nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Obrzycku gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co potwierdza, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz potrzeby dzisiejszych klientów. Opał charakteryzuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na otoczenie, gdyż to materiał produkowany z trocin drzew iglastych i wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady partnerstwa, jak również optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Obrzycku oraz na terenie całego kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Obrzycko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez naszą firmę pellet workowany to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków biznesowych, gdyż jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do