phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Kalwarii Zebrzydowskiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Kalwarii Zebrzydowskiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drewna iglastego, która odznacza się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również cecha, która podkreśla przewagę naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem wyłącznie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co przekłada się na między innymi minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych dostawców drewna, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy wykorzystywanego surowca. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Kalwaria Zebrzydowska oraz licznych regionach Polski, dbając o jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się w szczególności z zakupem wydajnego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by zakupione materiały opałowe cechowały się wysoką jakością. Tylko takim sposobem mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji lub usterki. Sprzedawany u nas TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Kalwaria Zebrzydowska prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do zakupu produktu oraz do kierowania do nas pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to zaskoczenie, przez to, że taki opał charakteryzuje się opłacalnością oraz ekologią wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem produktu warto przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto w szczególności kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością produktu, co zapewnia, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest efektywne i zapewnia wymaganą ilość temperatury podczas spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Kupujących w Kalwarii Zebrzydowskiej serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co podkreśla, że jest w stanie spełnić wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy odznacza się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Należy także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, ponieważ to opał produkowany z trocin drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne warunki partnerstwa, a także optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Kalwaria Zebrzydowska oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Kalwaria Zebrzydowska

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy stanowi zawsze udany wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury na terenie budynków prywatnych i obiektów przemysłowych, gdyż to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam utrzymać niskie ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do