phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców we Włoszczowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS we Włoszczowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik, który podkreśla przewagę sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom jakościowym ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się zastosowaniem jedynie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niską podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego stawiamy na tylko zaufanych sprzedawców drewna, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu we Włoszczowie oraz całym kraju, gwarantując jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Przyjazne środowisku oraz niezawodne ogrzewanie domu lub przedsiębiorstwa to jedno z głównych zadań na okres zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie ten opał zyskuje na coraz większym uznaniu z paru podstawowych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane w szczególności wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by kupione materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wymagania, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można także nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu we Włoszczowie prowadzimy już od dawna, dlatego zapraszamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. Nie jest to zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę podczas użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza małą ilość pyłów do atmosfery, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Warto pamiętać, by w szczególności stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą jakością opału, co powoduje, że jego zakup stanowi udaną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych klientów we Włoszczowie gorąco zapraszamy do kupna opału - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co podkreśla, że może spełnić wszelkie oczekiwania i życzenia współczesnych nabywców. Pellet wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, ponieważ to materiał produkowany z trocin drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe warunki współpracy, a jednocześnie niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Włoszczowa oraz w całej Polsce – już teraz zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Włoszczowa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet workowany stanowi idealny wybór. Może być użyty do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, jako że jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do