phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Nowym Mieście nad Pilicą.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Nowym Mieście nad Pilicą i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha dostępnego u nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i weryfikacjom jakościowym nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zweryfikowanych sprzedawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do doskonałej klasy wykorzystywanego surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Nowe Miasto nad Pilicą oraz całej Polsce, dbając o jego idealną jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku oraz bezpieczne ogrzewanie mieszkania lub przedsiębiorstwa to jedno z głównych zagadnień na czas zimy, który wiąże się między innymi z zakupem najlepszego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy zdobywa na coraz większej popularności z paru istotnych powodów. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane zwłaszcza wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by kupione materiały charakteryzowały się wysoką jakością. Wyłącznie takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji bądź uszkodzenia. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie obecne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign i piątej klasy. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Nowym Mieście nad Pilicą prowadzimy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością i uznaniem, które stale wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że tego rodzaju opał wyróżnia się ekonomią oraz ekologią wykorzystania, a także różnorodnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W momencie wyboru materiału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy również kupować produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą produktu, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Nowym Mieście nad Pilicą gorąco zachęcamy do kupna produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Paliwo odznacza się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niskiej zawartości wilgoci. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, gdyż jest to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady partnerstwa, jak też optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Nowym Mieście nad Pilicą oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Nowe Miasto nad Pilicą

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to świetny wybór. Może być zastosowany do ogrzewania budynków prywatnych i obiektów przemysłowych, ponieważ jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do