phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Tarnowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Tarnowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i audytom dotyczącym produktu stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu drzewnego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet odznacza się użyciem jedynie trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi minerałami, co oznacza między innymi niską spiekalność. Do produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Od wielu lat oferujemy sprzedaż pelletu w Tarnowie oraz całej Polsce, gwarantując jego stałą i niezmienną jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Ekologiczne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych lub firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem solidnego pelletu. Aktualnie ten materiał coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę istotnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, również z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest pożądane szczególnie w przypadku osób skupiających się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się doskonałą jakością. Tylko takim sposobem mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy czy awarii. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można również nie uwzględnić tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Tarnów realizujemy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i zapotrzebowaniem, które nieustannie rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, przez to, że taki opał wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę podczas wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem opału warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy w szczególności stawiać na produkty z właściwymi atestami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość temperatury podczas spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pomieszczeniach. Klientów w Tarnowie serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał wyróżnia się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Warto też zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu dla środowiska naturalnego, ponieważ to materiał opałowy produkowany z trocin drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady partnerstwa, a także optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Tarnowie oraz na terenie całego kraju – już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Tarnów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet workowany stanowi zawsze udany wybór. Można go zastosować do ogrzewania gospodarstw domowych oraz budynków przemysłowych, ponieważ jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do