phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Michałowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Michałowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem tylko materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Michałowo oraz całym kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie domu bądź innego budynku to jedno z kluczowych zadań na czas zimy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa coraz większą popularność z paru podstawowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi metodami, a nawet z sieci ciepłowniczej, co sprawia, że jest doceniane szczególnie w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się wysoką jakością. Tylko tak mamy szansę ochronić kocioł na pellet od pojawienia się korozji czy awarii. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Michałowie prowadzimy już od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz uznaniem, które nieustannie rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że tego rodzaju opał odznacza się opłacalnością i ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również stawiać na materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia odpowiednią ilość ciepła w trakcie spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po budynku. Kupujących w Michałowie gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co potwierdza, że może spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się optymalną kalorycznością przy utrzymaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Należy także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, jako że jest to materiał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe warunki współpracy, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Michałowie oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Michałowo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany to idealny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, jako że to paliwo o bogatym zastosowaniu. W roli wiodącego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki współpracy. Ogromne działanie w tym sektorze pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do