phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Węgorzewie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Węgorzewie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i audytom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet cechuje się korzystaniem z tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co przekłada się na między innymi niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Węgorzewo oraz wielu regionach Polski, gwarantując jego wysoką jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne metody ogrzewania lokali domowych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się na przykład z zakupem solidnego pelletu. Obecnie paliwo to zyskuje coraz większą popularność przez kilka podstawowych powodów. Jednym z najistotniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również z sieci ciepłowniczej, przez co jest pożądane w szczególności wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały opałowe cechowały się doskonałą jakością. Jedynie tak można zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Węgorzewo prowadzimy już od wielu lat – zachęcamy do zakupu materiału opałowego oraz do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą oraz zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz ekologią używania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ocieplania domów, jak i budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony przedmiot spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy pamiętać, by również wykorzystywać produkty z odpowiednimi poświadczeniami, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą produktu, co sprawia, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest wydajne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła w trakcie spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Klientów w Węgorzewie serdecznie zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Opał cechuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest również zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla środowiska naturalnego, jako że jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady kooperacji, jak też optymalną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Węgorzewie oraz na terenie całej Polski – już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Węgorzewo

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Można go zastosować do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz obiektów firmowych, jako że jest to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Długotrwałe działanie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do