phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Śmiglu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Śmiglu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem wyłącznie trociny wolnej od nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi minerałami, co zapewnia między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na jedynie zaufanych dostawców trocin, dzięki czemu mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej jakości tego materiału. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Śmigiel oraz całym kraju, dbając o jego optymalną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego w naszym sklepie pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz bezpieczne metody ogrzewania pomieszczeń domowych czy firmowych to jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się między innymi z zakupem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru kluczowych czynników. Pierwszym jest znacząco niższa cena ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także sieciowego, co sprawia, że jest cenione zwłaszcza w przypadku osób oczekujących optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co dopuszcza jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Śmigiel prowadzimy już od wielu lat – zachęcamy do zakupu opału oraz do zadawania pytań, także tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością oraz zainteresowaniem, które z roku na rok rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się ekonomią oraz ekologią spalania, jak też szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru produktu należy przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim stawiać na produkty z odpowiednimi poświadczeniami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą materiału opałowego, co sprawia, że jego wybór może być uznany za świetną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Śmiglu gorąco zachęcamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia współczesnych nabywców. Opał cechuje się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest także wskazać, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie na środowisko naturalne, gdyż to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych oraz ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy korzystne zasady kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Śmigiel oraz w całej Polsce – już dziś zachęcamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Śmigiel

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny to idealny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów firmowych, jako że to paliwo o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Wieloletnie działanie w tym sektorze pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia wybór pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do