phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Mońkach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Mońkach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym badaniom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi niską podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni jak najwyższej klasy wykorzystywanego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Mońkach oraz całej Polsce, dbając o jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Przyjazne środowisku oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na czas zimowy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem najlepszego pelletu. Obecnie ten materiał zdobywa coraz większe uznanie przez kilka ważnych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, dlatego jest cenione w szczególności wśród osób skupiających się na optymalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem można zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się korozji lub usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który umożliwia jego wykorzystanie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można jednocześnie nie uwzględnić tego, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Mońkach realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna opału i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. To żadne zaskoczenie, gdyż taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią używania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów do otoczenia, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru pelletu należy przeczytać opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto także wykorzystywać materiały z odpowiednimi certyfikatami, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą materiału opałowego, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest wydajne i zapewnia odpowiednią produkcję temperatury podczas spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Mońkach serdecznie zapraszamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby współczesnych nabywców. Paliwo cechuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy świetne zasady kooperacji, jak też niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Mońkach oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Mońki

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany to zawsze udany wybór. Może być wykorzystany do zapewniania ciepła na terenie gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, gdyż jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Ogromne działanie na rynku pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od szczegółów zamówienia wybór pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do