phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców we Wrocławiu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS we Wrocławiu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet workowany z linii TOP pellet został wyprodukowany z trociny drewna iglastego dostarczanej przez wyselekcjonowanych dostawców spełniających wymagania związane z jej czystością. Jest to pellet premium, o czym świadczy nadany mu certyfikat EN Plus A1 wymagający wykonywania cyklicznych audytów w naszej firmie. Jest to dowód na to, że jego wysoka jakość jest nieustannie na tym samym poziomie, a informacje zawarte na etykiecie są zgodne z jego parametrem. Oferowany przez nas pellet workowany to opał, który spełni oczekiwania osób poszukujący rozwiązań pozwalających na obniżenie kosztów ogrzewania. Dobry pellet wytwarzany z trociny drewna iglastego spełnia najwyższe normy europejski, a także jest niezwykle wydajny. Mimo wysokich parametrów cena pelletu jest atrakcyjna i dostosowana do potrzeb klientów. Nasz pellet opałowy można zakupić poprzez stronę internetową, bezpośrednio od producenta, jednak prowadzimy również sprzedaż pelletu we Wrocławiu na najlepszych składach opału.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ogrzewanie pelletem cieszy się coraz większym zainteresowaniem i jest chętnie wykorzystywane w pomieszczeniach domowych i firmowych. Wynika to głównie z jego ceny i wydajności, gdyż jest tańsze w eksploatacji niż ogrzewanie gazowe, olejowe elektryczne lub ciepło sieciowe. Dobry pellet zyskuje coraz większe grono zwolenników poszukujących korzystanych rozwiązań. Warto zaznaczyć, że pellet podczas spalania emituje znikomą ilość niebezpiecznych gazów do atmosfery. Podczas zakupu pelletu należy zwrócić uwagę na jego jakość i parametry, gdyż kotły na pellet są niezwykle podatne na korodowanie, które może być spowodowane stosowaniem niskiej jakości paliwa. Oferowany przez nas opał posiada certyfikat EN Plus A1 potwierdzający jego wysoką jakość, świadczy to o tym, że nie będzie miał negatywnego wpływu na piec na pellet, a ponadto może być stosowany w kotłach 5 klasy i ecodesign. Dodatkowym udogodnieniem jest pakowanie pelletu w poręczne worki ułatwiające transport i jego przechowywania.

Jaki pellet wybrać w - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Zakup paliwa opałowego nie powinien być przypadkowy. Istotną rolę odgrywa cena pelletu, jak i jego parametry, które powinny być dostosowane do oczekiwań inwestora, a także jego możliwości finansowych. Najważniejszą cechą tego opału jest kaloryczność pelletu odzwierciedlająca ilość generowanego ciepła w momencie jego spalania. Wysoka kaloryczność czyni ten opał niezwykle wydajnym, dzięki czemu jest to idealne rozwiązanie do ogrzewania pomieszczeń w gospodarstwach domowych i obiektach firmowych. Warto zwrócić uwagę także na to, aby opał posiadał niską zawartość wilgoci. Oferowany przez nas pellet opałowy ma nadany certyfikat EN Plus A1, który obecnie jest wymagany przez większość producentów kotłów. Brak takiego certyfikatu może skutkować odrzuceniem reklamacji w przypadku awarii pieca. Odpowiednie parametry opału mają duże znaczenie dla środowiska, gdyż spalanie pelletu wytworzonego z trocin drewna iglastego z linii produktów TOP pellet emituje do atmosfery niewielką ilość CO2. Przed dokonaniem zakupu warto przeczytać opinie o pellecie dostępne na stronach internetowych i forach dotyczących wyboru dobrego opału.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

Pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Naszą sprzedaż opału prowadzimy w miejscowości Wrocław, gdzie oferujemy atrakcyjną cenę za tonę pelletu. Dzięki swoim parametrom, wydajności i znikomym wpływie na środowisko ten rodzaj ogrzewania cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Należy zaznaczyć, że pellet drzewny wytwarzany z trociny drewna iglastego emituje niewielką ilość dwutlenku węgla do atmosfery. Jako producent pelletu przykładamy dużą uwagę do wyboru dostawców i współpracujemy tylko z nielicznymi firmami, dostarczającymi trocinę niezanieczyszczoną korą, piaskiem i składnikami mineralnymi. Dzięki temu produkcja pelletu przebiega zgodnie z obowiązującymi normami, czego dowodem jest jego certyfikacja świadcząca o tym, że nasz pellet dostępny w mieście Wrocław jest wysokiej jakości.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wrocław

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Pellet drzewny z linii TOP pellet to chętnie wybierane paliwo do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów firmowych, w których kładzie się duży nacisk na stosowanie ekonomicznych rozwiązań. Jest to opał, który jest naprawdę wydajny. W związku z tym prowadzimy hurt pelletu drzewnego na terenie miasta Wrocław, jak i innych częściach Polski.U nas można dokonać zakupu wielu ton pelletu w cenach hurtowych. Dzięki temu eksploatacja tego biopaliwa jest jeszcze bardziej opłacalna.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do