phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ulanowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ulanowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również cecha, która potwierdza wyższość sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym badaniom i audytom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu workowanego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie trocin wolnych od nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami mineralnymi, co przekłada się na między innymi niewielką podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Ulanów oraz całej Polsce, dbając o jego najwyższą jakość cały czas. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Przyjazne środowisku i niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania lub przedsiębiorstwa to jedno z najistotniejszych zadań na czas zimowy, który wiąże się na przykład z zakupem odpowiedniego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu przez kilka kluczowych powodów. Pierwszym jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet sieciowego, co sprawia, że jest cenione w szczególności wśród osób skupiających się na niedrogiej eksploatacji. Co więcej, dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub awarii. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące normy jakościowe, co potwierdza przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który dopuszcza jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy również nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Ulanów realizujemy już od dawna, dlatego zachęcamy do zakupu materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty mają kluczowe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na środowisko w trakcie spalania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania domów, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, żeby zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy również wybierać produkty certyfikowane, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór stanowi idealną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury podczas zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po pokojach. Klientów w Ulanowie gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby współczesnych klientów. Paliwo cechuje się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na otoczenie, jako że to opał produkowany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy świetne warunki współpracy, a przy tym niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Ulanów oraz w całym kraju – już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ulanów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia w naszym sklepie pellet drzewny stanowi świetny wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań i budynków biznesowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Długotrwałe doświadczenie w tym sektorze pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do