phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Wołczynie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Wołczynie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się optymalnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik, który potwierdza wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki cyklicznym kontrolom i audytom dotyczącym produktu stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem jedynie surowców pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi składnikami, co zapewnia na przykład niewielką spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, dzięki czemu mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Wołczynie oraz całym kraju, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety używania pelletu

Przyjazne naturze i sprawdzone metody ogrzewania domu lub innego budynku stanowi jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się w szczególności z szukaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten materiał zyskuje na coraz większym uznaniu z kilku podstawowych powodów. Jednym z nich jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w stosunku do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, również sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób oczekujących minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w ten sposób mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszelkie obecne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy również pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Wołczynie realizujemy już od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna materiału opałowego i do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością i uznaniem, które z roku na rok się rozwija. To żadne zaskoczenie, jako że taki opał odznacza się ekonomią i ekologią spalania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą można porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru pelletu warto sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności stawiać na produkty z właściwymi certyfikatami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą materiału opałowego, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto również powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury w trakcie spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Wołczynie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie oczekiwania i życzenia współczesnych klientów. Paliwo odznacza się świetną kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest także zaznaczyć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu na naturę, jako że jest to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego lub ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować doskonałe zasady partnerstwa, jak też atrakcyjną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Wołczyn oraz na terenie całej Polski – już teraz zachęcamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Wołczyn

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Może być użyty do zapewniania pożądanej temperatury na terenie pomieszczeń prywatnych oraz budynków firmowych, jako że jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Ogromne działanie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do