phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ustce.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ustce i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym także cecha, która udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap produkcji. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co zapewnia między innymi niską spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej jakości tego surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Ustce oraz całej Polsce, zapewniając jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Naturalne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem wydajnego pelletu. Aktualnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi surowcami, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane w szczególności w przypadku osób skupiających się na minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo cechowało się doskonałą jakością. Wyłącznie tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od pojawienia się rdzy czy usterki. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign lub piątej klasy. Nie można również nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w mieście Ustka prowadzimy już od wielu lat – zachęcamy do kupna produktu i do zadawania pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet wybrać – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą renomą oraz zainteresowaniem, które stale rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się opłacalnością oraz minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko podczas spalania, a także wszechstronnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do otoczenia, którą możemy porównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. W trakcie wyboru materiału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby zakupiony towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy przede wszystkim wykorzystywać materiały certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co powoduje, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury podczas spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Klientów w Ustce serdecznie zachęcamy do kupna materiału opałowego - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszystkie wymagania i potrzeby nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał cechuje się optymalną wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu dla natury, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki współpracy, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Ustce oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Ustka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi świetny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów przemysłowych, jako że jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne zasady współpracy. Spore działanie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od szczegółów zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do