phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Białymstoku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Białymstoku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet premium TOP to rozwiązanie przeznaczone dla klientów poszukujących korzystnej relacji ceny do jakości tego paliwa opałowego. Nasz pellet drzewny powstaje z najlepszej i wyselekcjonowanej trociny drewna iglastego, dzięki czemu odznacza się doskonałymi parametrami, znacznie przewyższającymi rynkowe minimum. Jako firma, która na pierwszym miejscu zawsze stawia jakość, posiadamy certyfikat EN Plus A1 i jesteśmy cyklicznie poddawani testom jakościowym i audytom, które zapewniają stałą i niezmienną jakość naszego pelletu opałowego, niezmienną w obrębie każdego worka. Warto także zauważyć, że nasz pellet workowany powstaje z trociny pochodzącej od najlepszych dostawców, co wyróżnia naszą markę na tle innych i doskonale świadczy o naszym podejściu do stałej i powtarzalnej jakości. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Białymstoku w wyselekcjonowanych składach, a także za pomocą naszej strony internetowej o znakomitej opinii wśród klientów. Zamów już dziś pellet w korzystnej cenie!

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Nie bez powodu ogrzewaniem pelletem jest obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów zwiększania temperatury w okresie zimowym w domach oraz obiektach gospodarczych. Dobry pellet jest znacznie tańszy w użytkowaniu niż ogrzewanie elektryczne oraz olejowe i gazowe, a nawet ciepło sieciowe, a przy tym także cechuje się dużą wygodą jego zastosowania. Warto jednak, aby użytkowany przez nas pellet cechował się dobrymi parametrami, tylko wtedy piec na pellet będzie chroniony przed zniszczeniem wskutek zbyt dużej wilgoci i zawartości popiołu. Ogniska korozji są bardzo kosztowne w usunięciu i często łączą się nawet z przymusem wymiany całego kotła na nowy. Ogromną zaletą dobrego pelletu jest także nikły wpływ na środowisko naturalne, co z kolei docenią osoby dbające o dobro naszej planety. Warto także zauważyć, że nasz pellet jest pakowany w wygodne worki, które ułatwiają jego transportowanie oraz magazynowanie.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Wybór pelletu opałowego warto ograniczyć wyłącznie do renomowanych i sprawdzonych producentów, którzy oferują najwyższej jakości paliwo. TOP Pellet to doskonałe miejsce, w którym oferujemy korzystną cenę pelletu o znakomitych parametrach. Opał tego rodzaju wyróżnia się ekonomicznością i ekologią użytkowania - spalanie pelletu wywiera minimalny wpływ na środowisko naturalne, gdyż jest on w całości wytwarzany z wiór tartacznych i trociny drewna iglastego. Szczególnie istotną wartością jest kaloryczność pelletu, która mówi o ilości generowanego ciepła podczas spalania. Certyfikaty opisane na etykietach również pozwalają zidentyfikować dobrego sprzedawcę, podobnie jak opinie o pellecie pisane przez klientów, które warto sprawdzić w internecie jeszcze przed zakupem, gdyż w dużym stopniu odzwierciedlają jego jakość.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

TOP Pellet w Białymstoku jako renomowany producent oferuje sprzedaż pelletu drzewnego w korzystnej cenie za tonę dla klientów prywatnych i przedsiębiorców. Przykładamy ogromną uwagę do najmniejszych detali, zarówno podczas produkcji pelletu, jak i jego starannego pakowania. Prezentujemy najwyższej jakości paliwo objęte certyfikatem EN Plus A1, który mówi między innymi o spełnianiu norm wymaganych przez producentów kotłów. Wysokiej wartości energetycznej przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci sprawia, że pellet drzewny jest bardzo popularnym paliwem, cieszącym się dużym zainteresowaniem. Zapraszamy już dziś do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Białystok

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Pellet drzewny to doskonałej jakości paliwo, które można wykorzystać do ogrzewania gospodarstw oraz pomieszczeń firmowych o różnym przeznaczeniu. To znakomity wybór dla osób stawiających na ekonomię i ekologię używanych paliw. Nasza firma od lat prowadzi hurt pelletu drzewnego, oferując hurtowe ceny, które są zawsze korzystne i opłacalne. Dostępne u nas paliwo opałowe wyróżnia się wieloma zaletami, wśród których warto wymienić niską zawartość popiołu i wysoką kaloryczność.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do