phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jedwabnem.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jedwabnem i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się wysokimi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki systematycznym badaniom i audytom dotyczącym jakości stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się użyciem wyłącznie surowców pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem oraz innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych sprzedawców trocin, dzięki czemu jesteśmy pewni doskonałej klasy tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Jedwabnem oraz całym kraju, dbając o jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia naszego pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie domu czy innego budynku stanowi jedno z kluczowych zadań na okres zimy, który kojarzy się w szczególności z szukaniem wydajnego pelletu. Obecnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku podstawowych powodów. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także sieciowego, ze względu na to jest cenione szczególnie wśród osób skupiających się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane paliwo odznaczało się odpowiednimi parametrami. Jedynie takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Sprzedawany u nas workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie możemy przy tym pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Jedwabne prowadzimy już od dawna – zapraszamy do zakupu produktu i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie czynniki mają kluczowe znaczenie podczas zakupu?

Pellet cieszy się coraz większą renomą oraz zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego rodzaju materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie używania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje niewielką ilość pyłów trafiającego do atmosfery, którą można porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru opału należy sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że zakupiony przedmiot sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by także wykorzystywać produkty z odpowiednimi certyfikatami, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością materiału opałowego, co zapewnia, że jego wykorzystanie stanowi udaną inwestycję. Warto także powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest wydajne i gwarantuje wymaganą ilość temperatury na etapie spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po budynku. Kupujących w Jedwabnem gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny wyróżnia się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i życzenia współczesnych klientów. Materiał opałowy cechuje się wysoką kalorycznością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest również powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy dogodne zasady współpracy, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Jedwabnem oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jedwabne

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet workowany to doskonały wybór. Może być użyty do ogrzewania budynków prywatnych i budynków przemysłowych, gdyż jest to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze zakup pelletu jest korzystny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do