phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Miejskiej Górce.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Miejskiej Górce i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która odznacza się korzystnymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, sumiennie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem tylko surowców pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz różnymi innymi składnikami, co przekłada się na między innymi minimalną spiekalność. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie sprawdzonych sprzedawców trocin, przez co mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy tego materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w Miejskiej Górce oraz całej Polsce, zapewniając jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne i niezawodne sposoby na ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych stanowi jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się na przykład z szukaniem wydajnego pelletu. Obecnie ten opał zyskuje na coraz większym uznaniu przez parę istotnych czynników. Jednym z nich jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi surowcami, także sieciowego, co sprawia, że jest pożądane szczególnie wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby wykorzystywane materiały charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Tylko tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co potwierdza objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie można jednocześnie pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Miejska Górka prowadzimy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na fakt, że tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem oraz ekologią użytkowania, jak również dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak również obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą możemy przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru opału ważne jest, by sprawdzić opinie o pellecie, tak by zakupiony przedmiot spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto pamiętać, by również wybierać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z wysoką klasą opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za idealną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i zapewnia pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po pokojach. Zainteresowanych w Miejskiej Górce gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet odznacza się świetną kalorycznością przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie wpływa negatywnie na otoczenie, gdyż to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki partnerstwa, jak również przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Miejskiej Górce oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Miejska Górka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez naszą firmę pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania domów, mieszkań i budynków przemysłowych, jako że to materiał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co zawsze wybór pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do