phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Andrychowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Andrychowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz audytom jakościowym nieustannie kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy produkcji. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie produkcji pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zaufanych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej jakości tego surowca. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Andrychów oraz całej Polsce, utrzymując jego optymalną jakość cały czas. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne i sprawdzone ogrzewanie lokali mieszkalnych oraz firmowych to jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który wiąże się szczególnie z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. W ostatnich latach ten materiał zyskuje coraz większe uznanie z paru istotnych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo cechowało się doskonałą jakością. Wyłącznie tak możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obecne regulacje, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku kotłach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie można przy tym nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Andrychowie prowadzimy już od wielu lat – zachęcamy do nabycia produktu i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie czynniki mają największe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zapotrzebowaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, przez to, że tego typu opał wyróżnia się niskim kosztem i ekologią wykorzystania, a także wszechstronnym zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem pelletu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania i potrzeby. Należy pamiętać, by przede wszystkim wybierać produkty certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu łączy się z doskonałą klasą produktu, co powoduje, że jego zakup może być uznany za doskonałą inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Andrychowie serdecznie zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny wyróżnia się obecnością certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających klientów. Pellet charakteryzuje się świetną kalorycznością przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto też podkreślić, że produkcja pelletu nie oddziałuje niekorzystnie dla środowiska naturalnego, gdyż to opał produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne warunki partnerstwa, a przy tym niską cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Andrychowie oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Andrychów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet drzewny stanowi rewelacyjny wybór. Można go zastosować do zapewniania ciepła w obrębie gospodarstw domowych i budynków biznesowych, ponieważ to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do