phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Drezdenku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Drezdenku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z czystej trociny drzew iglastych, która odznacza się wysokimi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz audytom jakościowym stale przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się zastosowaniem jedynie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co zapewnia między innymi niską spiekalność. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych dostawców trociny, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej klasy tego materiału. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Drezdenko oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych składach opału znajdujących się w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety stosowania pelletu

Przyjazne naturze i sprawdzone metody ogrzewania mieszkania czy innego budynku to jedno z podstawowych zadań na czas zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. Obecnie ten opał coraz bardziej przybiera na znaczeniu z paru istotnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi surowcami, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących optymalizacji wydatków. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane materiały opałowe charakteryzowały się odpowiednią specyfikacją. Wyłącznie tak możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub usterki. Sprzedawany przez nas TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, o czym świadczy przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie można także zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu domowego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Drezdenko prowadzimy od dawna, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą renomą i uznaniem, które nieustannie się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego typu opał odznacza się ekonomią oraz ekologią spalania, a także szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania domów, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą można porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed podjęciem decyzji o zakupie produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, tak by towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również wybierać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o oznaczeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą jakością materiału opałowego, co powoduje, że jego zastosowanie może być uznane za trafioną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ciepła jest efektywne i zapewnia pożądaną ilość temperatury w trakcie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Drezdenku serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikatu EN Plus A1, co zapewnia, że spełnia wszelkie oczekiwania oraz potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Materiał opałowy wyróżnia się świetną kalorycznością przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Warto również wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla środowiska naturalnego, ponieważ jest to opał wytwarzany z strużyn drewna iglastego oraz wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady kooperacji, jak również atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Drezdenko oraz w całym kraju, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Drezdenko

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, gdyż jest to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne warunki. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do