phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Bystrzycy Kłodzkiej.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Bystrzycy Kłodzkiej i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z czystej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasza firma dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom jakościowym nieustannie kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, precyzyjnie troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zaufanych sprzedawców trociny, dzięki czemu mamy pewność w kwestii doskonałej jakości tego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Bystrzycy Kłodzkiej oraz całej Polsce, zapewniając jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w atrakcyjnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy wykorzystania pelletu

Naturalne i niezawodne ogrzewanie lokali domowych oraz firmowych stanowi jedno z najistotniejszych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się na przykład z zakupem solidnego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa coraz większe uznanie z paru kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, ze względu na to jest doceniane w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by kupione materiały cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w ten sposób możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub uszkodzenia. Dostępny w naszej ofercie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Bystrzycy Kłodzkiej realizujemy od dawna, dlatego zapraszamy do kupna produktu i do zadawania pytań, w tym dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które cały czas wzrasta. Nie jest to niczym zaskakującym, ze względu na to, że taki opał wyróżnia się ekonomią oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie używania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy można używać zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów trafiającego do powietrza, którą możemy przyrównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego funkcjonowania. W momencie wyboru materiału warto sprawdzić opinie o pellecie, żeby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy w szczególności kupować materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą klasą opału, co powoduje, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i gwarantuje odpowiednią produkcję temperatury w trakcie spalania, które w równomierny sposób rozchodzi się po pokojach. Klientów w Bystrzycy Kłodzkiej serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się obecnością certyfikacji EN Plus A1, co gwarantuje, że jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania oraz życzenia dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy wyróżnia się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Należy również podkreślić, że produkcja pelletu nie ma negatywnego wpływu na przyrodę, jako że jest to opał wytwarzany z trociny odpadowej drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady współpracy, a przy tym przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Bystrzyca Kłodzka oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Bystrzyca Kłodzka

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet opałowy to świetny wybór. Może być użyty do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, jako że jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Wieloletnie doświadczenie w tym sektorze pozwala nam utrzymać atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do