phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Ornecie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Ornecie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał opałowy jakości premium produkowany z czystej trociny drzew iglastych, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także cecha, która udowadnia wyższość naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom dotyczącym jakości stale kładzie ogromny nacisk na jakość pelletu opałowego, szczegółowo troszcząc się o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem wyłącznie surowców wolnych od zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co gwarantuje między innymi minimalną podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców trociny, wskutek czego mamy gwarancję co do jak najwyższej klasy tego materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Orneta oraz wielu regionach kraju, utrzymując jego wysoką jakość cały czas. Zachęcamy do kupna naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie domu lub innego budynku to jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku kluczowych czynników. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem w odniesieniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, co sprawia, że jest cenione szczególnie w przypadku osób skupiających się na minimalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione materiały cechowały się wysoką jakością. Wyłącznie tak można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub uszkodzenia. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie aktualne regulacje, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można przy tym zapomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Ornecie realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia produktu oraz do zadawania pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które z roku na rok się rozwija. Nie jest to niczym dziwnym, ze względu na to, że tego typu materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią używania, a także szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania lokali mieszkalnych, jak i obiektów biznesowych. Spalanie pelletu produkuje małą ilość pyłów do powietrza, którą możemy przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. Podczas wyboru opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby zakup sprostał wszelkim wymaganiom. Należy przede wszystkim kupować produkty z właściwymi oznaczeniami, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, niezbędnym w przypadku większości producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą produktu, co powoduje, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Warto również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że paliwo jest skuteczne i gwarantuje wymaganą ilość ciepła na etapie spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Zainteresowanych klientów w Ornecie serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu może spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia współczesnych klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Warto także podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, jako że to materiał opałowy wytwarzany z trociny odpadowej drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady kooperacji, jak również optymalną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Ornecie oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Orneta

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny to rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania budynków prywatnych oraz budynków przemysłowych, jako że jest to materiał opałowy o szerokim zastosowaniu. W roli zaufanego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Wieloletnie działanie w branży pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, dlatego niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do