phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Chrzanowie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Chrzanowie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która odznacza się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha dostępnego u nas pelletu drzewnego na tle innych produktów. Nasza firma dzięki okresowym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, sumiennie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem tylko trociny pozbawionej niedoskonałości związanych z piaskiem oraz różnymi innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc jedynie zaufanych sprzedawców drewna, co sprawia, że jesteśmy pewni doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat prowadzimy sprzedaż pelletu w Chrzanowie oraz wielu regionach Polski, dbając o jego optymalną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone metody ogrzewania mieszkania bądź innego budynku to jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który wiąże się między innymi z poszukiwaniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy zdobywa na coraz większym uznaniu z kilku podstawowych czynników. Pierwszym jest sporo mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem można ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy czy usterki. Dostępny w naszej ofercie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, co potwierdza przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, co umożliwia jego zastosowanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Chrzanowie prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem, które z roku na rok wzrasta. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż tego rodzaju materiał opałowy charakteryzuje się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego efektu dla środowiska podczas używania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak też budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów trafiającego do otoczenia, którą możemy przyrównać do zawartości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Podczas wyboru opału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy w szczególności wybierać produkty certyfikowane, przede wszystkim mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością opału, co zapewnia, że jego wykorzystanie może być uznane za doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest skuteczne i zapewnia wymaganą ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednostajnie rozchodzi się po budynku. Klientów w Chrzanowie serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał cechuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Należy również powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma negatywnego efektu na otoczenie, gdyż to materiał opałowy wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz wiórów z tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne warunki partnerstwa, a także korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Chrzanowie oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Chrzanów

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez nas pellet workowany to świetny wybór. Można go wykorzystać do zapewniania pożądanej temperatury w obrębie pomieszczeń prywatnych i budynków przemysłowych, gdyż jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, dlatego zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do