phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Brzegu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Brzegu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się korzystnymi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha dostępnego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz audytom dotyczącym produktu nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap produkcji. Dobry pellet wyróżnia się użyciem tylko trociny wolnej od niedoskonałości związanych z piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co zapewnia między innymi niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zweryfikowanych sprzedawców trocin, przez co jesteśmy pewni jak najwyższej klasy używanego przez nas materiału. Od dawna zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Brzeg oraz całej Polsce, dbając o jego wysoką jakość cały czas. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach dystrybucji opału rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Przyjazne naturze i sprawdzone sposoby na ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych to jedno z najważniejszych zadań na okres zimy, który kojarzy się w szczególności ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu przez parę podstawowych czynników. Jednym z najistotniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, ze względu na to jest pożądane w szczególności w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by wykorzystywane paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Tylko takim sposobem mamy możliwość ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy bądź awarii. Sprzedawany u nas TOP pellet workowany spełnia wszelkie obowiązujące wytyczne, co podkreśla przyznanie mu certyfikacji EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w najlepszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz najwyższej klasy. Nie możemy przy tym nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Brzegu prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do nabycia opału oraz do zadawania pytań, także dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet zamówić – jakie kwestie są najistotniejsze przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością oraz zainteresowaniem, które stale wzrasta. To żadne zaskoczenie, przez to, że taki materiał opałowy wyróżnia się niskim kosztem oraz ekologią spalania, a także dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak także obiektów firmowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru produktu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim wykorzystywać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą opału, co powoduje, że jego zastosowanie stanowi świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że takie źródło ogrzewania jest efektywne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w jednolity sposób rozchodzi się po budynku. Klientów w Brzegu gorąco zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty certyfikatem EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania oraz potrzeby dzisiejszych nabywców. Materiał opałowy cechuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, gdyż to opał produkowany z trocin drzew iglastych oraz ścinek tartacznych. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i oferujemy doskonałe warunki partnerstwa, a przy tym niską cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w Brzegu oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Brzeg

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet opałowy stanowi świetny wybór. Można go użyć do ogrzewania budynków prywatnych i budynków przemysłowych, gdyż to materiał o szerokim zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując korzystne zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do