phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Jeleniej Górze.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Jeleniej Górze i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

Pellet premium TOP to paliwo opałowe, dedykowane dla najbardziej wymagających konsumentów, którzy oczekują także niskiej ceny jego zakupu. Pellet drzewny naszej firmy został wyprodukowany z najwyższej klasy trociny drewna iglastego, odznaczającej się między innymi wysoką czystością i brakiem udziału w jego masie piasku, kory oraz innych składników mineralnych. Co więcej, nasz dobry pellet charakteryzuje się niską spiekalnością i wysoką powtarzalnością w obrębie danej serii. Współpracujemy bowiem wyłącznie z najlepszymi dostawcami tego surowca z całego kraju. Od wielu lat produkujemy pellet workowany TOP, który odpowiada na coraz większe wymagania klientów względem jakości, o czym świadczy między innymi fakt, iż został objęty certyfikatem EN Plus A1, gwarantującym zgodność realnych parametrów z tymi znajdującymi się na etykiecie. Uzyskanie oraz przedłużenie certyfikatu wiąże się z częstymi kontrolami jakości. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Jeleniej Górze oraz w innych polskich miastach na wybranych składach opału, a także za pośrednictwem naszej strony internetowej.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Obecnie ogrzewanie pelletem zdaje się wypierać inne formy utrzymywania optymalnej temperatury w pomieszczeniach mieszkalnych oraz firmowych, gdyż wyróżnia się między innymi niskim kosztem użytkowania. Użycie pelletu jako podstawowego paliwa opałowego jest znacznie tańsze niż zastosowanie ogrzewania gazowego, elektrycznego bądź olejowego i ciepła sieciowego, dlatego ma wielu zwolenników wśród oszczędnych konsumentów. Wysoka wygoda sprawia, że dobry pellet jest także komfortowy w użytkowaniu i bezpieczny dla środowiska, gdyż podczas jego spalania emitowana jest do atmosfery nikła ilość niebezpiecznych gazów. Aby jednak pellet spełnił wszelkie oczekiwania, warto zadbać o jego wysoką jakość. Piec na pellet jest jednym z najkosztowniejszych elementów instalacji grzewczej i zastosowanie w jego przypadku pelletu o zbyt niskiej jakości może spowodować jego zniszczenie i korodowanie. Właśnie dlatego nasze paliwo opałowe jest objęte certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia zastosowanie go w kotłach na pellet klasy 5 oraz ecodesign. Co więcej, pellet jest także wygodny w składowaniu oraz transportowaniu, dzięki zastosowaniu poręcznych worków.

Jaki pellet wybrać - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet opałowy to paliwo cieszące się coraz większą popularnością i zainteresowaniem wśród współczesnych klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i stawiają na ekonomiczny i ekologiczny opał. Podczas jego wyboru warto zapoznać się z opiniami o pellecie, które pochodzą prosto od klientów, dzięki czemu można sprawdzić czy dane paliwo jest warte zakupu. Ponadto należy kierować się również wysoką kalorycznością pelletu, która mówi o ilości ciepła generowanego podczas jego spalania. Dodatkowo warto wybierać wyłącznie certyfikowane paliwo, zgodne z wymaganiami producentów kotłów, którego użytkowanie jest bezpieczne dla urządzeń grzewczych różnego rodzaju, również nowoczesnych modeli pieców. Podstawowym dokumentem jest certyfikat EN Plus A1, którego oznaczenie można znaleźć na każdym opakowaniu wysokiej jakości paliwa opałowego.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet - renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Jesteśmy renomowanym producentem pelletu drzewnego, dlatego oferujemy wyłącznie sprawdzone i wysokiej jakości paliwo spełniające wszelkie oczekiwania nawet bardzo wymagających klientów. Prowadzona przez nas produkcja pelletu przebiega zgodnie z obowiązującymi normami, gdyż przykładamy szczególną uwagę do najdrobniejszych szczegółów na każdym etapie. Pozyskiwany pellet powstaje z wiór tartacznych i trociny drewna iglastego, dlatego jego skład jest w pełni naturalny, a spalanie paliwa nie wywiera negatywnego wpływu na środowisko. Oferujemy sprzedaż pelletu w atrakcyjnej cenie za tonę w Jeleniej Górze i okolicach, dlatego już dziś zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu ustalenia korzystnych warunków współpracy.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Jelenia Góra

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Nasza firma oferuje również sprzedaż wysokiej jakości pelletu drzewnego w cenach hurtowych. W tym celu wystarczy skorzystać z oferty naszego hurtu pelletu prowadzonego w Jeleniej Górze. Jego zakup okaże się doskonałą inwestycją, gdyż jest to bardzo ekologiczne i ekonomiczne paliwo, które od lat spełnia oczekiwania i potrzeby współczesnych klientów i cieszy się doskonałą opinią na rynku. Zapraszamy do podjęcia współpracy osoby prywatne i przedsiębiorców z całej Polski.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do