phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Czempiniu.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Czempiniu i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która odznacza się optymalnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym także cecha, która podkreśla przewagę sprzedawanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w stosunku do innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu workowanego, dokładnie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się korzystaniem z jedynie trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub różnymi innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niewielką podatność na spiekanie. Podczas wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc wyłącznie zweryfikowanych dostawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni najwyższej możliwej klasy tego surowca. Od dawna oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Czempiń oraz licznych regionach kraju, gwarantując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna oferowanego przez nas pelletu w świetnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w określonych punktach dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Ekologiczne oraz sprawdzone sposoby na ogrzewanie domu lub innego budynku to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się szczególnie ze znalezieniem właściwego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę ważnych czynników. Jednym z nich jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem na tle ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, dlatego jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione paliwo cechowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie w taki sposób mamy szansę zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji lub usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie możemy jednocześnie nie wspomnieć o tym, że cena pelletu nie powinna naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w Czempiniu realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do nabycia materiału opałowego oraz do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie aspekty są najistotniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się sporą renomą i zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. Nie jest to niczym zaskakującym, przez to, że tego typu materiał opałowy odznacza się ekonomią oraz ekologią spalania, jak też dużą uniwersalnością, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak także obiektów przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do powietrza, a także emituje CO2, którą można porównać do ilości wchłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału należy sprawdzić opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszystkim wymaganiom. Warto pamiętać, by również kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością opału, co powoduje, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest wydajne i zapewnia odpowiednią ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych klientów w Czempiniu gorąco zapraszamy do kupna TOPowego produktu - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Materiał opałowy wyróżnia się wysoką wydajnością przy utrzymaniu niskiej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, gdyż to opał wytwarzany z trocin drewna iglastego oraz wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy dogodne zasady kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Czempiniu oraz w całym kraju, dlatego już teraz zachęcamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Czempiń

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Udostępniany przez nas pellet opałowy stanowi doskonały wybór. Można go wykorzystać do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie budynków prywatnych oraz budynków biznesowych, gdyż to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Ogromne doświadczenie w branży pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co niezależnie od wielkości zamówienia zakup pelletu jest korzystny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do