phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Chełmie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Chełmie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki okresowym badaniom oraz weryfikacjom jakościowym nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, precyzyjnie dbając o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem tylko trociny pozbawionej zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami, co oznacza na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego stawiamy na wyłącznie sprawdzonych dostawców drewna, wskutek czego mamy gwarancję co do doskonałej jakości używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Chełmie oraz całej Polsce, gwarantując jego najwyższą jakość przez cały okres użytkowania. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w licznych składach opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Naturalne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie domu lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się w szczególności ze znalezieniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten opał zyskuje coraz większą popularność z paru kluczowych powodów. Jednym z najważniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi metodami, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione w szczególności wśród osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje minimalną ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione materiały opałowe cechowały się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób możemy ochronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji bądź usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co podkreśla przyznanie mu certyfikatu EN Plus A1, który umożliwia jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy również pominąć tego, że koszt pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Chełm prowadzimy od wielu lat – zapraszamy do nabycia opału oraz do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz uznaniem, które z roku na rok wzrasta. To żadne zaskoczenie, gdyż taki opał wyróżnia się opłacalnością i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla środowiska w trakcie spalania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Podczas wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, tak by towar sprostał wszelkim wymaganiom. Należy również wykorzystywać produkty z właściwymi poświadczeniami, w szczególności mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, niezbędnym dla większości producentów pieców. Cena pelletu łączy się z dobrą jakością produktu, co sprawia, że jego zakup może być uznany za idealną inwestycję. Warto także wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ogrzewania jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równo rozprowadza się po budynku. Zainteresowanych w Chełmie gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszej firmie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał charakteryzuje się optymalną wydajnością przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto też wskazać, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie dla natury, gdyż jest to opał produkowany z trociny odpadowej drewna iglastego i wiórów z tartaku. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy świetne zasady kooperacji, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Chełmie oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do wybrania naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Chełm

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zakupienia u nas pellet workowany stanowi doskonały wybór. Może być zastosowany do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie gospodarstw domowych oraz obiektów biznesowych, ponieważ to opał o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam oferować atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do