phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Sieradowie-Zdroju.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Sieradowie-Zdroju i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium produkowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która wyróżnia się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik oferowanego u nas pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasza firma dzięki regularnym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym stale wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie materiałów pozbawionych nieczystości związanych z piaskiem lub pozostałymi minerałami, co przekłada się na na przykład niską podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy jedynie zaufanych dostawców drewna, przez co mamy gwarancję co do najwyższej możliwej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Świeradów-Zdrój oraz wielu regionach Polski, zapewniając jego stałą i niezmienną jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie prosto w sklepie internetowym jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i niezawodne ogrzewanie domu czy innego budynku stanowi jedno z kluczowych zagadnień na czas zimy, który wiąże się na przykład z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Obecnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu ze względu na kilka istotnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi sposobami, także sieciowego, przez co jest doceniane zwłaszcza wśród osób koncentrujących się na taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym produkuje bardzo małą zawartość pyłów do powietrza, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak pamiętać, by wykorzystywane paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Tylko w taki sposób możemy uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji czy usterki. Nasz TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co udowadnia objęcie go certyfikatem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w najlepszych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można jednocześnie nie wspomnieć o tym, że koszt pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Świeradów-Zdrój realizujemy już od dawna – zachęcamy do nabycia opału i do kierowania do nas pytań, także dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Pellet cieszy się rosnącą renomą oraz zainteresowaniem, które nieustannie wzrasta. To żadne zaskoczenie, ze względu na fakt, że taki opał wyróżnia się niskim kosztem i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie użytkowania, jak również szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza minimalną ilość CO2 trafiającego do atmosfery, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Przed wyborem opału warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, żeby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto przede wszystkim kupować produkty certyfikowane, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów urządzeń grzewczych. Cena pelletu łączy się z dobrą klasą opału, co zapewnia, że jego wybór może być uznany za udaną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ciepła jest wydajne i zapewnia wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Sieradowie-Zdroju serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Sprzedawany w naszej firmie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszelkie wymagania oraz życzenia nawet najbardziej wymagających nabywców. Materiał wyróżnia się świetną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na przyrodę, gdyż jest to materiał produkowany z trocin drewna iglastego i ścinek powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy sprawdzonym producentem pelletu i możemy zaoferować dogodne zasady kooperacji, jak również przystępną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Sieradowie-Zdroju oraz na terenie całego kraju – już dziś zapraszamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Świeradów-Zdrój

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet opałowy stanowi idealny wybór. Można go użyć do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie budynków prywatnych i obiektów biznesowych, gdyż jest to opał o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala nam zagwarantować niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest opłacalny pod względem finansowym.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do