phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Świerzawie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Świerzawie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z wysokiej jakości trociny drewna iglastego, która wyróżnia się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również wyróżnik oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom i weryfikacjom dotyczącym produktu nieustannie zwraca szczególną uwagę na jakość pelletu workowanego, dokładnie dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet wyróżnia się wykorzystaniem jedynie trocin wolnych od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co gwarantuje na przykład niską spiekalność. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy tylko zaufanych sprzedawców trociny, dzięki czemu mamy gwarancję co do jak najwyższej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Świerzawa oraz licznych regionach kraju, gwarantując jego wysoką jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu oferowanego w naszym sklepie pelletu w świetnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji rozlokowanych w całym kraju.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń domowych lub firmowych stanowi jedno z kluczowych zagadnień na okres zimy, który kojarzy się szczególnie z poszukiwaniem odpowiedniego pelletu. Aktualnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku ważnych czynników. Jednym z najważniejszych jest sporo niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, a nawet z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest doceniane szczególnie wśród osób oczekujących optymalizacji kosztów. W dodatku dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów do powietrza, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, by wykorzystywane materiały opałowe cechowały się odpowiednią specyfikacją. Jedynie w ten sposób mamy możliwość zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub awarii. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszystkie aktualne normy jakościowe, o czym świadczy objęcie go certyfikatem EN Plus A1, co pozwala na jego użycie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign lub klasy 5. Nie możemy jednocześnie zapomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Świerzawa prowadzimy od wielu lat – zachęcamy do nabycia materiału opałowego i do zadawania pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Pellet cieszy się sporą popularnością oraz zapotrzebowaniem, które z roku na rok rośnie. To żadne zaskoczenie, jako że tego rodzaju opał wyróżnia się niskim kosztem oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie wykorzystania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być stosowany zarówno do ogrzewania budynków prywatnych, jak również budynków biznesowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość CO2 do otoczenia, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości pochłanianej przez spalane drzewo podczas całego czasu jego życia. Przed wyborem produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby zakupiony towar spełnił wszystkie oczekiwania i potrzeby. Warto także kupować materiały z odpowiednimi atestami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z najwyższą klasą materiału opałowego, co zapewnia, że jego wybór stanowi świetną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła podczas zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozchodzi się po pomieszczeniach. Zainteresowanych w Świerzawie gorąco zachęcamy do kupna opału - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – sprawdzony dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania i potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał opałowy charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu niewielkiej zawartości wilgoci. Konieczne jest też powiedzieć, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na środowisko naturalne, ponieważ jest to materiał opałowy wytwarzany z strużyn drewna iglastego i ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić świetne warunki partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Świerzawa oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Świerzawa

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet drzewny to idealny wybór. Może być wykorzystany do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, ponieważ to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego producenta zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Spore działanie na rynku pozwala nam zagwarantować optymalne ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do