phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Prudniku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Prudniku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z czystej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikację EN Plus A1. To przy tym również cecha, która podkreśla wyższość oferowanego w naszym sklepie pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym kontrolom i weryfikacjom jakościowym nieustannie przykłada ogromną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie trocin pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami mineralnymi, co zapewnia na przykład minimalną podatność na spiekanie. W trakcie wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców trociny, przez co mamy pewność w kwestii doskonałej jakości używanego przez nas surowca. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w Prudniku oraz całej Polsce, dbając o jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do kupna naszego pelletu w atrakcyjnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Plusy ogrzewania pelletem

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z głównych zagadnień na okres zimowy, który kojarzy się między innymi z szukaniem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie ten opał zyskuje coraz większe uznanie z kilku podstawowych powodów. Jednym z najważniejszych jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania innymi sposobami, także z sieci ciepłowniczej, przez co jest doceniane zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na optymalizacji wydatków. W dodatku dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów do powietrza, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby wykorzystywane materiały opałowe cechowały się najwyższą jakością. Jedynie w ten sposób można uchronić kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź uszkodzenia. Nasz workowany TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, co podkreśla objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co pozwala na jego wykorzystanie w nowoczesnych piecach na pellet typu ecodesign oraz klasy 5. Nie można przy tym nie uwzględnić tego, że wydatek na kupno pelletu nie powinien wykorzystać całego budżetu rodzinnego. Sprzedaż pelletu w Prudniku prowadzimy od wielu lat, dlatego zapraszamy do zakupu materiału opałowego i do zadawania pytań, również dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem, które stale się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że tego rodzaju opał odznacza się ekonomią i minimalizowaniem negatywnego efektu dla natury w trakcie użytkowania, a także różnorodnym zastosowaniem, gdyż pellet opałowy może być wykorzystany zarówno do ogrzewania lokali mieszkalnych, jak również budynków przemysłowych. Spalanie pelletu generuje minimalną ilość pyłów do atmosfery, którą można porównać do ilości absorbowanej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego funkcjonowania. Podczas wyboru pelletu należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, aby produkt sprostał wszelkim wymaganiom. Należy pamiętać, by w szczególności wybierać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą jakością produktu, co gwarantuje, że jego zastosowanie stanowi doskonałą inwestycję. Należy również powiedzieć o kaloryczności pelletu, która sprawia, że paliwo jest efektywne i gwarantuje pożądaną produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozchodzi się po budynku. Klientów w Prudniku serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co potwierdza, że spełnia wszelkie wymagania i życzenia współczesnych nabywców. Opał wyróżnia się wysoką wydajnością przy zachowaniu niskiej wilgotności. Konieczne jest też wspomnieć o tym, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie dla środowiska naturalnego, ponieważ to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i zapewniamy korzystne warunki kooperacji, jak również niską cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Prudnik oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do skorzystania z naszego asortymentu.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Prudnik

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszej ofercie pellet workowany stanowi rewelacyjny wybór. Może być wykorzystany do zapewniania odpowiedniej temperatury na terenie gospodarstw domowych i obiektów biznesowych, jako że to materiał o szerokim zastosowaniu. Jako producent oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe zasady współpracy. Wieloletnie działanie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, co sprawia, że zawsze zakup pelletu jest korzystny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do