phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Rakoniewicach.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Rakoniewicach i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się najlepszymi parametrami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym także wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i audytom dotyczącym jakości ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu opałowego, sumiennie dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet odznacza się wykorzystaniem jedynie trociny pozbawionej nieczystości związanych z piaskiem lub różnymi innymi minerałami, co zapewnia na przykład niewielką spiekalność. Podczas wytwarzania pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie zweryfikowanych dostawców drewna, przez co jesteśmy pewni doskonałej klasy używanego przez nas materiału. Już wiele lat oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Rakoniewice oraz całym kraju, utrzymując jego idealną jakość niezależnie od warunków. Zapraszamy do zamówienia naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych punktach dystrybucji dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z stosowania pelletu

Naturalne oraz sprawdzone ogrzewanie pomieszczeń domowych oraz firmowych stanowi jedno z głównych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się między innymi z zakupem odpowiedniego pelletu. W ostatnim czasie paliwo to zdobywa coraz większą popularność ze względu na parę istotnych czynników. Jednym z najistotniejszych jest o wiele mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania gazem, olejem czy prądem, również sieciowego, ze względu na to jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących taniej eksploatacji. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza minimalną zawartość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do otoczenia CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak mieć na uwadze, by wykorzystywane paliwo odznaczało się doskonałą jakością. Jedynie takim sposobem możemy zabezpieczyć kocioł na pellet od rozwoju korozji bądź awarii. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet workowany spełnia wszystkie obowiązujące wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co umożliwia jego użycie w nowoczesnych kotłach na pellet typu ecodesign lub najwyższej klasy. Nie można także zapomnieć o tym, że wydatek na kupno pelletu nie powinien naciągnąć budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Rakoniewice prowadzimy od dawna – zapraszamy do kupna opału oraz do kierowania do nas pytań, w tym tych technicznych.

Jaki pellet zamówić – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Pellet cieszy się sporą popularnością i zapotrzebowaniem, które stale się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że tego rodzaju opał odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na środowisko w trakcie spalania, jak również szerokim zastosowaniem, ponieważ pellet opałowy można wykorzystać zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków biznesowych. Spalanie pelletu produkuje minimalną ilość CO2 trafiającego do otoczenia, a także emituje CO2, którą można przyrównać do ilości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego życia. Przed wyborem materiału ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, żeby produkt spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Należy także wybierać produkty z odpowiednimi certyfikatami, głównie mowa o potwierdzeniu EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką jakością produktu, co zapewnia, że jego wybór stanowi udaną inwestycję. Należy także powiedzieć o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest efektywne i zapewnia pożądaną produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które jednolicie rozprowadza się po pomieszczeniach. Klientów w Rakoniewicach gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym asortymencie pellet drzewny jest objęty normą EN Plus A1, co gwarantuje, że może spełnić wszelkie wymagania i życzenia dzisiejszych nabywców. Paliwo cechuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu niewielkiej wilgotności. Warto także wskazać, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na środowisko naturalne, gdyż to materiał wytwarzany z trocin drewna iglastego i wiórów tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i zapewniamy doskonałe zasady partnerstwa, a przy tym atrakcyjną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Rakoniewicach oraz na terenie całego kraju – już teraz zapraszamy do wybrania naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Rakoniewice

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia w naszym sklepie pellet opałowy stanowi świetny wybór. Można go użyć do ogrzewania pomieszczeń prywatnych oraz obiektów przemysłowych, ponieważ to opał o bogatym zastosowaniu. W roli profesjonalnego dostawcy prowadzimy sprzedaż hurtową pelletu proponując atrakcyjne warunki. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić niskie ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest opłacalny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do