phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Płońsku.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Płońsku i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to paliwo jakości premium wyprodukowane z naturalnej trociny drewna iglastego, która charakteryzuje się optymalnymi właściwościami, udowodnionymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym również kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi produktami. Nasza firma dzięki regularnym badaniom i weryfikacjom jakościowym stale kładzie szczególny nacisk na jakość pelletu opałowego, sumiennie troszcząc się o wszystkie etapy procesu produkcyjnego. Dobry pellet cechuje się użyciem wyłącznie trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co przekłada się na na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych sprzedawców trocin, co sprawia, że mamy pewność w kwestii jak najwyższej klasy używanego przez nas surowca. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Płońsk oraz licznych regionach kraju, dbając o jego najwyższą jakość niezależnie od warunków. Zachęcamy do zamówienia oferowanego przez nas pelletu w dobrej cenie prosto w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału dostępnych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety wykorzystania pelletu

Ekologiczne oraz niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania lub firmy stanowi jedno z najważniejszych zadań na czas zimy, który wiąże się na przykład ze znalezieniem solidnego pelletu. W ostatnich latach paliwo to zdobywa coraz większą popularność z paru istotnych powodów. Jednym z nich jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem w porównaniu do ogrzewania gazowego, olejowego oraz elektrycznego, także z sieci ciepłowniczej, ze względu na to jest cenione zwłaszcza wśród osób oczekujących minimalizacji kosztów. Dodatkowo dobry pellet w trakcie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką ilość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Warto jednak, aby kupione paliwo charakteryzowało się odpowiednimi parametrami. Wyłącznie takim sposobem mamy szansę uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub usterki. Dostępny w naszym asortymencie workowany TOP pellet spełnia wszelkie obecne wytyczne, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego użycie w najnowszych piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie możemy także pominąć tego, że cena pelletu nie powinna nadwyrężyć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Płońsk realizujemy już od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna materiału opałowego oraz do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet kupić – jakie kwestie mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą renomą i uznaniem, które cały czas rośnie. To żadne zaskoczenie, gdyż tego typu opał wyróżnia się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury w trakcie używania, a także dużą uniwersalnością, gdyż pellet opałowy może być użyty zarówno do ocieplania domów, jak również budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje małą ilość pyłów do powietrza, którą możemy porównać do zawartości wchłanianej przez spalane drzewo podczas całego cyklu jego życia. W trakcie wyboru pelletu warto zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar sprostał wszystkim wymaganiom. Warto również wybierać materiały certyfikowane, głównie mowa o oznaczeniu EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu idzie w parze z doskonałą jakością produktu, co powoduje, że jego wybór może być uznany za trafioną inwestycję. Należy również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której takie źródło ogrzewania jest skuteczne i gwarantuje odpowiednią produkcję ciepła na etapie zachodzenia reakcji spalania, które równomiernie rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Płońsku serdecznie zapraszamy do kupna produktu - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet workowany.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny charakteryzuje się obecnością certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych nabywców. Paliwo charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci. Konieczne jest również podkreślić, że produkcja pelletu nie wpływa niekorzystnie na naturę, gdyż jest to materiał opałowy produkowany z trociny odpadowej drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i możemy zapewnić doskonałe warunki współpracy, jak też optymalną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Płońsk oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Płońsk

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Oferowany przez naszą firmę pellet drzewny stanowi idealny wybór. Można go wykorzystać do ogrzewania gospodarstw domowych i obiektów przemysłowych, gdyż jest to opał o różnorodnym zastosowaniu. W roli sprawdzonego dostawcy oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki współpracy. Spore działanie na rynku pozwala nam zapewnić atrakcyjne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest opłacalny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do