phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1479 zł 1630 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1319 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Chodzieży.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Chodzieży i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium produkowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi parametrami, poświadczonymi przez certyfikat EN Plus A1. To przy tym także kluczowa cecha naszego pelletu drzewnego na tle innych marek. Nasze przedsiębiorstwo dzięki regularnym badaniom oraz weryfikacjom dotyczącym jakości ciągle przykłada szczególną wagę do jakości pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się użyciem tylko materiałów pozbawionych zanieczyszczeń piaskiem lub pozostałymi składnikami, co oznacza na przykład niewielką podatność na spiekanie. Do wytwarzania pelletu opałowego stawiamy na tylko zweryfikowanych sprzedawców drewna, wskutek czego mamy pewność w kwestii najwyższej możliwej klasy tego materiału. Od wielu lat prowadzimy sprzedaż pelletu w mieście Chodzież oraz całym kraju, dbając o jego idealną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zamówienia oferowanego w naszym sklepie pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w określonych punktach rozlokowanych w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z używania pelletu

Ekologiczne i sprawdzone ogrzewanie mieszkania lub przedsiębiorstwa stanowi jedno z podstawowych zagadnień na czas zimowy, który kojarzy się między innymi ze znalezieniem właściwego pelletu. Obecnie ten materiał opałowy coraz bardziej przybiera na znaczeniu ze względu na parę kluczowych powodów. Pierwszym jest znacznie niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi metodami, a nawet sieciowego, przez co jest pożądane zwłaszcza w przypadku osób koncentrujących się na minimalizacji kosztów. Co więcej, dobry pellet podczas spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje niewielką zawartość pyłów uciążliwych dla otoczenia, jest również neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione paliwo charakteryzowało się świetną jakością. Jedynie takim sposobem możemy uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się korozji czy usterki. Nasz TOP pellet workowany spełnia wszelkie aktualne wytyczne, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który pozwala na jego wykorzystanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i najwyższej klasy. Nie można jednocześnie pominąć tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w mieście Chodzież prowadzimy od wielu lat, dlatego zachęcamy do kupna produktu i do zadawania pytań, również dotyczących specyfikacji produktu.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają kluczowe znaczenie przed zakupem?

Pellet cieszy się rosnącą popularnością i zainteresowaniem, które stale rośnie. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że tego rodzaju opał odznacza się niskim kosztem i minimalizowaniem negatywnego wpływu na naturę w trakcie używania, jak również wszechstronnym zastosowaniem, jako że pellet opałowy można używać zarówno do ocieplania budynków prywatnych, jak i budynków firmowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do otoczenia, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego cyklu jego życia. W momencie wyboru opału należy zwrócić uwagę na opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszelkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto również wykorzystywać materiały z odpowiednimi atestami, głównie mowa o certyfikacie EN Plus A1, koniecznym w przypadku większości producentów pieców. Cena pelletu idzie w parze z wysoką klasą produktu, co powoduje, że jego zakup stanowi doskonałą inwestycję. Należy także wspomnieć o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest niezawodne i gwarantuje wymaganą produkcję temperatury na etapie spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych w Chodzieży serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług - w naszej ofercie znajduje się najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – renomowany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszym sklepie pellet drzewny charakteryzuje się posiadaniem certyfikatu EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszystkie oczekiwania oraz potrzeby współczesnych nabywców. Materiał charakteryzuje się optymalną wartością energetyczną przy utrzymaniu minimalnej wilgotności. Konieczne jest też podkreślić, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego wpływu dla natury, gdyż to materiał wytwarzany z strużyn drzew iglastych lub ścinek tartacznych. Jesteśmy renomowanym producentem pelletu i oferujemy doskonałe zasady kooperacji, a jednocześnie korzystną cenę za tonę. Zapewniamy sprzedaż pelletu w Chodzieży oraz w całej Polsce, dlatego już teraz zapraszamy do wyboru naszej oferty.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Chodzież

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Możliwy do zamówienia u nas pellet drzewny to świetny wybór. Może być użyty do zapewniania odpowiedniej temperatury w obrębie domów, mieszkań oraz obiektów firmowych, gdyż jest to materiał o różnorodnym zastosowaniu. W roli profesjonalnego producenta oferujemy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne zasady współpracy. Ogromne działanie w branży pozwala nam utrzymać optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze zakup pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do