phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1499 zł 1650 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1349 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Krobi.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Krobi i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to materiał jakości premium wyprodukowany z naturalnej trociny drzew iglastych, która charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, poświadczonymi przez certyfikację EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w stosunku do innych produktów. Nasze przedsiębiorstwo dzięki systematycznym kontrolom oraz weryfikacjom jakościowym ciągle wysuwa na pierwszy plan jakość pelletu drzewnego, szczegółowo dbając o każdy etap procesu produkcyjnego. Dobry pellet charakteryzuje się użyciem tylko trociny wolnej od zanieczyszczeń piaskiem lub innymi składnikami mineralnymi, co oznacza na przykład niską spiekalność. Do wytwarzania pelletu opałowego sięgamy po pomoc tylko zweryfikowanych sprzedawców trocin, wskutek czego jesteśmy pewni jak najwyższej jakości tego materiału. Już wiele lat zapewniamy sprzedaż pelletu w mieście Krobia oraz całym kraju, gwarantując jego najwyższą jakość cały czas. Zapraszamy do zakupu naszego pelletu w dobrej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym jak również w licznych składach opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Zalety ogrzewania pelletem

Ekologiczne i bezpieczne sposoby na ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych oraz firmowych to jedno z najważniejszych zagadnień na okres zimowy, który wiąże się między innymi ze znalezieniem najlepszego pelletu. Aktualnie paliwo to zdobywa na coraz większym uznaniu ze względu na parę kluczowych powodów. Pierwszym jest znacząco mniejszy koszt ogrzewania pelletem drzewnym na tle ogrzewania innymi surowcami, również sieciowego, co sprawia, że jest cenione w szczególności w przypadku osób oczekujących niedrogiej eksploatacji. Dodatkowo dobry pellet na etapie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym wytwarza niewielką zawartość pyłów do atmosfery, jest także neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do powietrza CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, aby zakupione materiały charakteryzowały się wysoką jakością. Tylko w taki sposób mamy możliwość uchronić kocioł na pellet od rozwinięcia się rdzy lub uszkodzenia. Sprzedawany w naszym sklepie TOP pellet spełnia wszystkie obowiązujące wymagania, o czym świadczy objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, który umożliwia jego zastosowanie w przyjaznych środowisku piecach na pellet typu ecodesign i klasy 5. Nie możemy przy tym nie wspomnieć o tym, że wydatek na zakup pelletu nie powinien naciągnąć budżetu prywatnego lub firmowego. Sprzedaż pelletu w mieście Krobia realizujemy od wielu lat, dlatego zapraszamy do kupna opału i do kierowania do nas pytań, w tym dotyczących technicznej charakterystyki produktu.

Jaki pellet kupić – jakie aspekty są najważniejsze dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, ze względu na to, że taki opał charakteryzuje się ekonomią i minimalizowaniem niekorzystnego efektu dla natury podczas używania, jak również szerokim zastosowaniem, jako że pellet opałowy można stosować zarówno do ogrzewania domów, jak także budynków firmowych. Spalanie pelletu wytwarza niewielką ilość CO2 do atmosfery, a także emituje CO2, którą możemy porównać do zawartości wchłoniętej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. Podczas wyboru opału warto sprawdzić opinie o pellecie, by mieć pewność, że towar spełnił wszystkie oczekiwania oraz potrzeby. Warto w szczególności wykorzystywać materiały certyfikowane, przede wszystkim mowa o certyfikacie EN Plus A1, wymaganym przez większość producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z wysoką jakością opału, co sprawia, że jego zastosowanie może być uznane za świetną inwestycję. Należy również wspomnieć o kaloryczności pelletu, która zapewnia, że takie źródło ciepła jest niezawodne i gwarantuje pożądaną produkcję temperatury na etapie spalania, które równomiernie rozprowadza się po budynku. Klientów w Krobi gorąco zachęcamy do kupna materiału opałowego - nasza oferta to wyłącznie wysokogatunkowy pelet.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany producent pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Oferowany w naszym sklepie pellet drzewny odznacza się posiadaniem certyfikacji EN Plus A1, dzięki czemu spełnia wszelkie wymagania i potrzeby współczesnych klientów. Pellet charakteryzuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu niewielkiej wilgotności. Warto także powiedzieć, że produkcja pelletu nie oddziałuje negatywnie na środowisko naturalne, jako że to materiał wytwarzany z trocin drzew iglastych i ścinek tartacznych. Jesteśmy zaufanym producentem pelletu i oferujemy korzystne zasady współpracy, jak również przystępną cenę za tonę. Oferujemy sprzedaż pelletu w mieście Krobia oraz na terenie całej Polski, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na naszą ofertę.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Krobia

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nasz sklep pellet workowany to rewelacyjny wybór. Może być użyty do ogrzewania domów, mieszkań i obiektów firmowych, jako że jest to materiał opałowy o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując doskonałe warunki współpracy. Spore doświadczenie na rynku pozwala nam zapewnić optymalne ceny hurtowe za pellet, przez co zawsze wybór pelletu jest rozsądny pod kątem finansów.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do