phone

+48 668 312 000

mail

[email protected]

TOP pellet PLATINUM
TOP pellet PLATINUM

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,4%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1649 zł 1820 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

TOP pellet GOLD
TOP pellet GOLD

Certyfikat: EN Plus A1

Wartość opałowa: min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)

Zawartość popiołu: max. 0,7%

Zawartość wilgoci: max 10%

Średnica: 6 mm

1359 zł

Paleta 975 kg (65 x worek 15kg)

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Specjalna oferta pelletu dla mieszkańców w Niemodlinie.
100% pellet drzewny
100% pellet
drzewny
TOPowa jakość
TOPowa
jakość
Niska zawartość popiołu
Niska zawartość
popiołu
Przyjazny dla środowiska
Przyjazny
dla środowiska
Bardzo ekonomiczny
Bardzo
ekonomiczny

Pellet drzewny workowany z dostawą GRATIS w Niemodlinie i okolicy

Towar wysyłamy w dni robocze w ciągu 48h od przyjęcia zamówienia.

TOP pellet - pellet najwyższej jakości

Linia produktów TOP pellet to pellet drzewny z trociny drewna iglastego o wysokich parametrach potwierdzonych certyfikatem EN Plus A1.

TOP pellet to opał jakości premium wyprodukowany z wysokiej jakości trociny drzew iglastych, która wyróżnia się wysokimi parametrami, potwierdzonymi przez certyfikat EN Plus A1. To tym samym również wyróżnik naszego pelletu drzewnego w porównaniu z innymi markami. Nasze przedsiębiorstwo dzięki cyklicznym badaniom oraz audytom jakościowym ciągle przykłada ogromną wagę do jakości pelletu workowanego, sumiennie troszcząc się o każdy etap działalności. Dobry pellet cechuje się zastosowaniem wyłącznie trocin pozbawionych niedoskonałości związanych z piaskiem oraz pozostałymi składnikami, co gwarantuje między innymi niewielką podatność na spiekanie. Podczas produkcji pelletu opałowego wykorzystujemy wyłącznie sprawdzonych dostawców trociny, co sprawia, że mamy pewność w kwestii doskonałej klasy tego surowca. Od wielu lat zapewniamy sprzedaż pelletu w Niemodlinie oraz całej Polsce, utrzymując jego stałą i niezmienną jakość przez cały okres użytkowania. Zachęcamy do zakupu naszego pelletu w korzystnej cenie bezpośrednio w sklepie internetowym oraz jak również w wybranych punktach dystrybucji opału znajdujących się w całej Polsce.

ciężarówka TOP pellet
TOP pellet PLATINUM (paleta 975 kg)
TOP pellet PLATINUM
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,9 kWh/kg (17,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,4%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet PLATINUM, to pellet klasy premium plus, jasny i wysokoenergetyczny, dla użytkowników kotłów klasy 5 i ecodesign, którzy nie uznają kompromisów.

Jeżeli do swojego nowoczesnego urządzenia grzewczego potrzebujesz odpowiednio dobrego paliwa – nie szukaj dalej. TOP pellet PLATINUM to paliwo przyszłości.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Tomasz
Testowałem wiele pelletów zanim trafiłem na TOP platinum. Pięknie jaśniutki, pachnący dający dużo ciepła i niesprawiający żadnych problemów. Będe stałym klientem.
Adam
Supcio ten pellet – popiołu tyle co z papierosa, dużo ciepła. Jestem zadowolony.
Anna
Bardzo ładnie się wypala. Polecam. Jak dla mnie bomba!
Dodaj opinię
TOP pellet GOLD (paleta 975 kg)
TOP pellet GOLD
Certyfikat EN Plus A1
Wartość opałowa min. 4,6 kWh/kg (16,5 MJ/kg)
Zawartość popiołu max. 0,7%
Zawartość wilgoci max 10%
Średnica 6 +/- 1mm
Długość 3,15 - 40 mm
Gęstość nasypowa 600-750 kg/m3

TOP pellet GOLD to pellet premium, dla tych, którzy chcą wysokiej jakości pelletu w rozsądnej cenie.

Bardzo dobre parametry grzewcze, brak spiekalności a to wszystko w cenie pelletów klasy ekonomicznej u konkurencji.

Dostawa GRATIS pod każdy adres w Polsce

Opinie naszych klientów
Piotr
Testowałem różne pellety, ale ten to debeściak. Po dwóch tygodniach prawie nie było czego wyjmować z popielnika.
Michał
Szybka dostawa, niedrogi, ładnie się wypala. Będę stała klientką
Monika
Kupiłem 1 paletę na próbę dla teściowej. On zadowolona, a ja tym bardziej – mam spokój.
Dodaj opinię

Korzyści z ogrzewania pelletem

Naturalne i niezawodne sposoby na ogrzewanie mieszkania lub firmy stanowi jedno z kluczowych zadań na czas zimowy, który kojarzy się między innymi z poszukiwaniem najlepszego pelletu. W ostatnich latach paliwo to coraz bardziej przybiera na znaczeniu z kilku istotnych powodów. Jednym z najistotniejszych jest o wiele niższa cena ogrzewania pelletem drzewnym w porównaniu do ogrzewania gazem, olejem czy prądem, a nawet sieciowego, ze względu na to jest doceniane w szczególności wśród osób oczekujących minimalizacji wydatków. Ponadto dobry pellet w czasie spalania w nowoczesnym urządzeniu grzewczym generuje bardzo małą ilość pyłów do atmosfery, jest też neutralny pod względem emisji CO2. W procesie spalania oddaje do atmosfery CO2 zaabsorbowane przez drzewo w procesie wzrostu. Należy jednak przypilnować, by zakupione paliwo charakteryzowało się najwyższą jakością. Jedynie takim sposobem mamy szansę ochronić kocioł na pellet od rozwoju rdzy lub awarii. Dostępny w naszym asortymencie TOP pellet spełnia wszystkie aktualne wytyczne, co potwierdza objęcie go oznaczeniem EN Plus A1, co dopuszcza jego zastosowanie w najnowszych kotłach na pellet typu ecodesign oraz piątej klasy. Nie można także nie uwzględnić tego, że cena pelletu nie powinna wykorzystać całego budżetu domowego. Sprzedaż pelletu w Niemodlinie prowadzimy od dawna – zapraszamy do kupna opału i do zadawania pytań, również tych technicznych.

Jaki pellet wybrać – jakie kwestie mają największe znaczenie dla podjęcia decyzji?

Pellet cieszy się rosnącą renomą i zainteresowaniem, które cały czas się rozwija. Nie ma w tym nic dziwnego, jako że taki materiał opałowy odznacza się opłacalnością oraz minimalizowaniem niekorzystnego wpływu na naturę w trakcie użytkowania, a także dużą uniwersalnością, ponieważ pellet opałowy może być użyty zarówno do ogrzewania domów, jak też obiektów biznesowych. Spalanie pelletu generuje niewielką ilość pyłów do otoczenia, którą można przyrównać do ilości pochłanianej przez spalane drzewo w trakcie całego czasu jego funkcjonowania. W trakcie wyboru produktu ważne jest, by przeczytać opinie o pellecie, aby towar sprostał wszelkim wymaganiom. Warto również wykorzystywać materiały certyfikowane, w szczególności mowa o certyfikacie EN Plus A1, obowiązkowym dla większości producentów kotłów. Cena pelletu łączy się z najwyższą klasą opału, co gwarantuje, że jego zakup może być uznany za trafioną inwestycję. Warto również nadmienić o kaloryczności pelletu, dzięki której paliwo jest skuteczne i gwarantuje pożądaną ilość temperatury na etapie zachodzenia reakcji spalania, które w równy sposób rozprowadza się po pokojach. Zainteresowanych klientów w Niemodlinie serdecznie zapraszamy do kupna opału - nasza oferta to najlepszy wysokogatunkowy pellet opałowy.

ekologiczny pellet drzewny naturalny pellet workowany

TOP pellet – zaufany dostawca pelletu

Pellet drzewny TOP Pellet objęty certyfikatem EN Plus A1 odznacza się między innymi wysoką wartością energetyczną przy zachowaniu minimalnej zawartości wilgoci, dlatego stanowi obecnie bardzo popularny wybór w większości gospodarstw domowych.

Dostępny w naszej firmie pellet drzewny jest objęty oznaczeniem EN Plus A1, co podkreśla, że spełnia wszelkie oczekiwania i potrzeby dzisiejszych klientów. Materiał odznacza się wysoką kalorycznością przy utrzymaniu niskiej wilgotności. Należy też powiedzieć, że produkcja pelletu nie ma niekorzystnego efektu na przyrodę, jako że jest to materiał opałowy produkowany z strużyn drzew iglastych i wiórów powstających podczas pracy tartaku. Jesteśmy doświadczonym producentem pelletu i możemy zapewnić dogodne zasady partnerstwa, jak też przystępną cenę za tonę. Prowadzimy sprzedaż pelletu w Niemodlinie oraz na terenie całego kraju, dlatego już dziś zachęcamy do postawienia na nasz asortyment.

Hurtowa sprzedaż pelletu - Niemodlin

Pellet drzewny TOP Pellet to bardzo popularne paliwo, szeroko używane głównie w gospodarstwach domowych jako podstawowy sposób ogrzewania pomieszczeń o różnym przeznaczeniu.

Sprzedawany przez nas pellet drzewny stanowi idealny wybór. Można go zastosować do ogrzewania domów, mieszkań oraz budynków biznesowych, ponieważ jest to paliwo o bogatym zastosowaniu. Jako producent zapewniamy sprzedaż hurtową pelletu proponując świetne warunki. Długotrwałe działanie na rynku pozwala nam oferować optymalne ceny hurtowe za pellet, ze względu na co niezależnie od skali zamówienia zakup pelletu jest rozsądny finansowo.

prezentacja pelletu workowanego TOP pellet w worku
Dodaj opinie do